
33 750,53 ₴
Двошвидкісний спіральний тістоміс Berg DH-30A призначений для замісу дріжджового та крутого тіста. Тістоміс використовується в пекарнях, кондитерських, на підприємствах громадського харчування.
Особливості:
Комплектація
Виробник тістомісу компанія Berg надає гарантію 12 місяців на модель DH-30A.
| Об'єм діжі, л: | 30 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 12 |
| Тип робочого органу: | спіралеподібний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1,5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 725 |
| Глибина, мм: | 432 |
| Висота, мм: | 886 |
| Вага, кг: | 106 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Завантаження тесту | 12 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 725 мм |
| Висота | 886 мм |
| Вага | 105 кг |