

26 815,49 ₴
Планетарний міксер Berg SZ-B20B служить для збивання майонезу, гастрономічних та кондитерських соусів, кремів, збитих вершків, приготування пюре, а також для замішування різних видів тіста – заварного, бісквітного, пісочного.
Особливості:
Комплектація:
Виробник професійного планетарного міксера компанія Berg надає гарантію 12 місяців. модель SZ-B20B
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Швидкість, об/хв: | 110/178/390 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, крюк |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 520 |
| Глибина, мм: | 420 |
| Висота, мм: | 760 |
| Вага, кг: | 80 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 80 кг |