
58 093 ₴
Хлібопекарська піч Berg HEO-36A використовується в пекарнях та кондитерських для випікання широкого асортименту хлібобулочних та кондитерських виробів.
Особливості:
Виробник подової печі компанія Berg надає гарантію 12 місяців. модель HEO-36A
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+320 |
| Кількість камер: | 3 |
| Кількість рівнів: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Призначення печей: | пекарська |
| Розміри камери, мм: | 850х650х250 |
| Розмір дек, мм: | 600х400 |
| Тип підключення: | електричний |
| Тип управління: | електронний |
| Підсвітка: | є |
| Функція парозволоження: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 21 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1220 |
| Глибина, мм: | 815 |
| Висота, мм: | 1530 |
| Вага, кг: | 208 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 21 кВт |
| Кількість рівнів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 1220 мм |
| Загальна висота | 1530 мм |
| Вага | 208 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |