
261 219,84 ₴
Фризер Spaceman 6240 використовується для виготовлення м'якого морозива, сорбету та інших холодних десертів.
Особливості:
Виробник фризер для морозива компанія Berg Spaceman надає гарантію 12 міс. на модель 6240
| Кількість смаків: | 2+1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм бункера, л: | 12+12 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2,2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 540 |
| Глибина, мм: | 750 |
| Висота, мм: | 1474 |
| Вага, кг: | 175 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Фризер |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 1474 мм |
| Вага | 175 кг |