
53 168,64 ₴
Холодильний стіл THP3100TN служить для короткочасного зберігання продуктів та як робоча поверхня.
Особливості:
Комплектація:
Виробник холодильного столу компанія Berg надає гарантію 12 місяців. модель THP3100TN
| Діапазон робочих температур, °C: | +2 – +6 |
| Кількість дверей: | 3 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 465 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.35 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1795 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 860 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1795 мм |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 465 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |