
73 973,76 ₴
Низькотемпературний стіл Berg THP3200BT служить для зберігання продуктів та як робоча поверхня
Особливості:
Комплектація:
Виробник морозильного столу компанія Berg надає гарантію 12 місяців. модель THP3200BT
| Діапазон робочих температур, °C: | -18° |
| Кількість дверей: | 3 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 410 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 580 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1795 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 960 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Морозильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 580 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1795 мм |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 960 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 410 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |