
15 686,40 ₴
Холодильна вітрина HURAKAN HKN-UPD78W WHITE — компактна та практична вітрина для зберігання та демонстрації продуктів. Прозорі скляні панелі з підсвіткою забезпечують чудовий огляд вмісту, а система запобігання запотіванню зберігає скла завжди чистими та показними. Білий корпус вітрини додає свіжості та легкості в інтер'єр кафе, магазину або офісу.
Усередині розташовані три регульовані полиці, що дає змогу зручно розмістити продукцію різних розмірів і підтримувати лад. Автовігтаюваня й електронна панель керування роблять використання вітрини простим і комфортним, забезпечуючи легкий доступ до продуктів і їх привабливий вигляд у будь-який час.
| Обертання полиць: | немає |
| Діапазон робочих температур, °C: | +2…8 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Об'єм, л: | 78 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 447 |
| Глибина, мм: | 440 |
| Висота, мм: | 969 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.2 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 447 мм |
| Висота | 969 мм |
| Вага | 35 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 78 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |