
394 951 ₴
Піч пароконвекційна на 6 рівнів (універсальні на 6 гастроємностей типу GN 1/1).
Сенсорний TFT-дисплей із діагоналлю 10,1". Дверцята відкриваються праворуч.
Працює з технологією iCooking. Це нова розумна технологія приготування (м’яса, птиці, риби, морепродуктів, овочів, рису та бобових, яєць та молочної продукції, випічки та хлібу). Дозволяє обирати продукт і завершувати процес приготування швидко та інтуїтивно; налаштовує фази та параметри приготування відповідно. Закінчення процесу приготування може бути змінено під час використання. iCooking швидко переналаштовує параметри, щоб ви досягали бажаного результату.
Режими приготування:
Додаткові функції:
iClima — керування та регулювання вологості з точністю до 1 %, відсоткове вимірювання, налаштування та регулювання клімату з максимальною точністю.
– Керування: 10.1" TFT екран для простого та інтуїтивного керування.
– Fagor Easy — адаптація під користувача та його пристрій.
– Контроль та супервізія: керування пристроєм із мобільних девайсів через iKonnect.
– Термощуп у комплекті — простий та зручний у використанні, дає змогу контролювати температуру всередині продукту протягом усього процесу приготування.
– Миття — iWashing з рідким миючим засобом (liquid smart wash).
– iKonnect — підключення через роз’єм та Wi‑Fi.
– Конструкція: унікальний дизайн двонаправлених турбін для рівномірного розподілу тепла. Має 6 швидкостей вентилятора.
| Диапазон рабочих температур, °C: | +30…+300 |
| Количество скоростей: | 6 |
| Количество уровней: | 6 |
|
Диаметр входного отверстия для воды,мм : |
Ø ¾" (≈19,05) |
|
Диаметр сливного отверстия, мм: |
Ø40 |
| Тип управления: | сенсорный |
| Подключение к водопроводу: | есть |
| Подключение к канализации: | есть |
| Гарантийный срок: | 12 месяцев |
| Основные характеристики | |
| Мощность, кВт: | 11,1 |
| Напряжение, В: | 380 |
| Материал исполнения корпуса: | нержавеющая сталь |
| Страна производитель: | Италия |
| Габариты | |
| Ширина, мм: | 824 |
| Глубина, мм: | 898 |
| Высота, мм: | 846 |
| Вес, кг: | 126 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Advance |
| Страна производитель | Италия |
| Вид оборудования | Пароконвекционная печь |
| Тип управления | Сенсорное |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 11.1 кВт |
| Количество уровней | 6 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Противень | GN 1/1 |
| Габаритные размеры | |
| Общая ширина | 824 мм |
| Общая высота | 846 мм |
| Вес | 126 кг |
| Параметры противней и гастроемкостей | |
| Материал | Нержавеющая сталь |