



13 252 ₴
Збивальна машина GoodFood PM-B7W слугує для збивання майонезу, гастрономічних і кондитерських соусів, кремів, збитих вершків, приготування пюре, а також для замішування різних видів тіста — заварного, бісквітного, пісочного.
Особливості:
Комплектація:
Опції:
Виробник професійна збивальна машина компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель PM-B7W біла
| Об'єм дежі, л: | 7 |
| Швидкість, об./хв: | 0 - 1000 |
| Комплектація | віночок, лопатка, гак |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 380 |
| Глибина, мм: | 240 |
| Висота, мм: | 405 |
| Вага, кг: | 13,3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 405 мм |
| Вага | 13.3 кг |