



23 775 ₴
Тестомес GoodFood SM10VS призначений для замішування дріжджового тіста: піца, булочки, пиріжки, хліб.
Для оптимального використання тестомесильних машин рекомендується наповнювати від 20% до 80% об'єму ялівців. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія та вода) і 2/3 для твердої частини (мука, дріжджі, сіль)
Особливості:
Комплектація
Виробник професійного тестомісу для крутого тіста компанія GoodFood надає гарантію на модель SM10VS
| Об'єм дежі, л: | 10 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 2-6 |
| Розмір дежі, мм: | 260х260х200 |
| Тип робочого органа: | спіралеподібний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,75 |
| Напруга, В: | 230 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 550 |
| Глибина, мм: | 340 |
| Висота, мм: | 530 |
| Вага, кг: | 55 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 10 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 530 мм |
| Вага | 55 кг |