



116 928 ₴
Конвейєрна тестораскатка GoodFood DS520B призначена для розкочування шару та крутого тіста необхідної товщини.
Особливості:
Комплектація
Виробник конвеєрної тестораскальної машини компанія GoodFood надає гарантію 12 місяців на модель DS520B
| Довжина валків, мм: | 520 |
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь |
| Розмір конвеєра, мм: | 2160х500 |
| Тип встановлення: | підлогова |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 2230 |
| Глибина, мм: |
880 |
| Висота, мм: | 640 |
| Вага, кг: | 140 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | GoodFood |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.55 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2230 мм |
| Висота | 640 мм |