


9 744 ₴
Теплова вітрина GoodFood WS3BD слугує для демонстрації, підігрівання та короткочасного зберігання готових страв і випічки.
Особливості:
Комплектація
Виробник настільної теплової вітрини компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель WS3BD
| Обертання полиць: | немає |
| Діапазон робочих температур, °C: | +30 - 110 |
| Кількість полиць: | 1 |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Тип керування: | механічний |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1,2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 970 |
| Глибина, мм: | 430 |
| Висота, мм: | 620 |
| Вага, кг: | 33 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал дверей | Скло |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гастроемкостей | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 970 мм |
| Висота | 620 мм |
| Вага | 33 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |