







72 106 ₴
Холодильний стіл середньої температури GF-GN3140TN-HC призначений для короткочасного зберігання продуктів та як робоча поверхня
Особливості:
Комплектація
Виробник холодильного столу компанія GoodFood надає гарантію 24 міс. на модель GF-GN3140TN-HC
| Діапазон робочих температур, °C: | -2 - +8 |
| Кількість дверей: | 1 дверцята |
| Кількість ящиків: | 4 |
| Контролер: | електронний |
| Матеріал виготовлення: |
нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці: |
нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 417 |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 230 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1795 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 120 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1795 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 120 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 417 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ящиків | 4 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |