




74 639 ₴
Холодильна шафа GoodFood GF-GN1200TN-HC призначена для короткочасного зберігання продуктів на підприємствах громадського харчування та торгівлі.
Особливості:
Комплектація
Виробник холодильної шафи компанія GoodFood надає 12 міс. гарантії на модель GF-GN1200TN-HC
| Діапазон робочих температур, °C: | -2…+8 |
| Підсвічування: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Кількість полиць: | 6 |
| Об'єм, л: | 1200 |
| Потужність, кВт: | 0.35 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 2010 |
| Ширина, мм: | 810 |
| Висота, мм: | 1340 |
| Вага, кг: | 158 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2010 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 1340 мм |
| Вага | 158 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1200 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 6 шт. |