



19 488 ₴
Настільна холодильна вітрина саладета GoodFood GF-VRX1500/380-H6C прекрасно підходить для короткочасного зберігання та демонстрації, попередньо охолоджених продуктів (салатів, закусок, гарнірів) у магазинах, кафе, барах, ресторанах, суші-барах. Найбільш широко застосовуються в піцеріях для зберігання топінгу (начинки для піци).
Особливості:
Комплектація
Виробник холодильної вітрини компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель GF-VRX1500/380-H6C
| Місткість: | 6 GN 1/3-150 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +2…+8 |
| Підсвічування: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 1500 |
| Ширина, мм: | 395 |
| Висота, мм: | 435 |
| Вага, кг: | 45 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вітрина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 395 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип керування | Електронне |
| Номінальна споживана потужність | 0.1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Настільний |