
64 310 ₴
Пристінна холодильна вітрина-горка (регал) GoodFood RTS390L призначена для охолодження, демонстрації та короткочасного зберігання продуктів і напівфабрикатів на підприємствах торгівлі.
Особливості:
Комплектація
Виробник холодильної гірки компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель GoodFood RTS390L
| Діапазон робочих температур, °C: | +2-.+10 |
| Кількість дверей: |
1 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Матеріал виготовлення: | пластик |
| Об'єм, л: | 320 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1,3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 920 |
| Глібіна, мм: | 847 |
| Висота, мм: | 1500 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 847 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага | 123 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 320 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |