




17 237 ₴
Кондитерська холодильна вітрина GoodFood RT78LR2 чорна слугує для демонстрації, охолодження та короткочасного зберігання продуктів і напоїв.
Особливості:
Комплектація
Виробник настільної холодильної шафи компанія GoodFood надає 12 міс. гарантії на модель RT78LR2 чорна
| Діапазон робочих температур, °C: | 0°…+12° |
| Кількість полиць: | 3 |
| Об'єм, л: | 78 |
| Обертання полиць: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,195 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 430 |
| Глібіна, мм: | 424 |
| Висота, мм: | 989 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 195 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 424 мм |
| Висота | 989 мм |
| Вага | 33 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 78 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |