



32 303 ₴
Настільна холодильна вітрина GoodFood RTD67R слугує для демонстрації та продажу м'якого морозива.
Особливості:
Комплектація
Опції:
гастроємкості GN 1/6-150, 8 шт.
Виробник морозильної вітрини для м'якого морозива компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель RTD67R
| Вбудований замок: | немає |
| Діапазон робочих температур, °C: | --12 - -22 |
| Об'єм, л: | 67 |
| Тип вітрини: | увігнуте скло |
| Тип охолодження: | статичний |
| Хладагент: | R290 |
| Гарантійний термін: | 24 місяці |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: |
0,195 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 805 |
| Глибина, мм: | 650 |
| Висота, мм: | 290 |
| Вага, кг: | 35 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для морозива |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.195 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 805 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 35 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 67 л |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |