



5 262 ₴
Диспенсер для холодних напоїв GoodFood призначений для охолодження та роздачі соків, лимонадів, узварів, компотів, чаю та ін. фуршетах, кава-брейках, бранчах, не замінний для кейтрингу і навіть знайде своє застосування на домашній кухні. У диспенсерах для соків охолодження відбувається завдяки спеціальній трубці всередині колби, в яку міститься лід із заміною в міру необхідності. Придбавши такий диспенсер, Ви завжди зможете запропонувати своїм гостям прохолодний напій.
Особенности:
| Количество емкостей: | 2 |
| Материал изготовления: | нержавеющая сталь |
| Материал колбы: | поликарбонат |
| Объем одной емкости, л: | 7 |
| Способ перемешивания: | нет |
| Гарантийный срок: | 12 месяцев |
| Основные характеристики | |
| Страна производитель: | Китай |
| Габариты | |
| Ширина, мм: | 555 |
| Глубина, мм: | 350 |
| Высота, мм: | 600 |
| Вес, кг: | 9 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Длина | 555 мм |
| Вес | 9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вид оборудования | Сокоохладитель |
| Тип сокоохладителя | Активаторный |