
32 422 ₴
Конвекційна піч Ever Oven ED-A23-04N з парозволоженням має 4 рівні напрямних для гастроємностей GN 2/3. Конвектомат стане економічним та ефективним обладнанням для приготування простих страв та підігрівання напівфабрикатів у кафе, закусочних, закладах фаст-фуд. Легкість керування за допомогою електромеханічної панелі, на якій налаштовуються температура і час приготування, а також вручну (натисканням на кнопку) подається пара, є перевагою цієї моделі для роботи на невеликих кухнях. Можна готувати з таймером до 120 хв., а також у режимі безперервного нагріву.
Піч Ever Oven ED-A23-04N обладнана вентилятором з автореверсом, який рівномірно тепло по всій камері для якісної термообробки. Робоча камера та корпус зроблені з нержавіючої сталі, що надає їм високої корозійної, хімічної та механічної стійкості. Задля полегшення санітарної обробки в камері передбачені знімні напрямні та заокруглені кути. Дверцята з подвійним склінням та низькоемісійним внутрішнім склом знижують температуру зовнішніх поверхонь, захищаючи користувачів від опікових травм.
З конвектоматом Ever Oven ED-A23-04N ви зможете готувати широкий асортимент страв та випічки, при цьому заощаджуючи простір та електрику. Ця надійна конвекційна піч забезпечить відмінну функціональність та продуктивність, водночас компактна за розмірами та підключається до мережі 230 В, що дозволяє використовувати її в будь-якому робочому середовищі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | Зменшений |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 590 мм |
| Загальна ширина | 665 мм |
| Загальна висота | 577 мм |
| Вага | 45 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |