
9 639 ₴
Електрична сокочавилка CJ6A призначена для отримання свіжого соку з апельсинів, лимонів, лаймів, грейпфрутів та інших плодів цитрусових. Розроблена для професійного застосування, вона відзначається високою продуктивністю та міцною конструкцією. Корпус соковитискача виготовлений з литого алюмінію, а деталі, що взаємодіють з продуктом, виконані з високоякісної нержавіючої сталі, яка не реагує з фруктовими кислотами.
Соковижималка для цитрусів CJ6A дозволить за годину отримати сік з 42 кг плодів, з легкістю забезпечуючи потребу бару чи кафе в свіжих соках. Зі швидкістю обертання 1800 об/хв ви за найкоротший час встигнете приготувати фреші для обслуговування замовлень. Модель проста і зручна у використанні, половинки плодів вручну встановлюються на конус та притискаються за допомогою верхньої кришки з пресом, а сік крізь отвір стікає у підставлену посудину.
Конструкція сокочавилки з суцільного металу гігієнічна та легка в очищенні, а сучасний дизайн зробить її не лише практичним пристроєм, а й привабливою деталлю барної стійки.
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Об'єм склянки, л: | 1 |
| Призначення соковичавлювача: | для цитрусових |
| Тип віджиму: | електричним пресом з прижимом |
| Швидкість, об/хв: | 1800 |
| Продуктивність | 42 кг/год |
| Тип управління: | електромеханічний |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.23 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 280 |
| Глибина, мм: | 200 |
| Висота, мм: | 470 |
| Вага, кг: | 11 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Призначення | Професійне |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Споживана потужність | 2.2 Вт |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 11 кг |