
59 149 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.3 кВт |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | Зменшений |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 730 мм |
| Загальна ширина | 710 мм |
| Загальна висота | 610 мм |
| Вага | 80 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |