
20 382 ₴
Напівавтоматичні слайсери з ручною подачею фірми Beckers призначені для рівного нарізування гастрономічних продуктів: ковбасних виробів, сирів твердих сортів, копченостей.
| Діаметр ножа, мм: | 250 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0…12 |
| Розмір різання | 160х210 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.16 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 390 |
| Висота, мм: | 350 |
| Вага, кг: | 18 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beckers |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 160 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Вага | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заточувальний пристрій | Так |