
5 211,60 ₴
Призначений для нарізання слайсами овочів та фруктів завтовшки 0-10 мм 2 леза SS 420, розмір леза 160х60 мм розмір харчового отвору: 220х140х140мм макс.розмір продукта 170х140х140 мм 4 нековзні ніжки вага - 5,5 кг. корпус – нержавіюча сталь розм. 350x350x445
Виробник: Frosty
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина: | 445 |
| Висота | 350 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип обладнання | Ручний слайсер |
| Товщина нарізки | 5.5 мм |