

1 960,80 ₴
Електроплитка індукційна AIRHOT IP2000 SLIM підходить для всіх типів кухонь, зручна на презентаціях та заходах виїзного обслуговування. Тепло передається безпосередньо до дна посуду, не нагріваючи конфорку, завдяки чому плита витрачає менше енергії.
Опис функцій:
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Тип управління: | сенсорне |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 360 |
| Глибина, мм: | 280 |
| Висота, мм: | 68 |
| Вага, кг: | 3.9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 3.9 кг |