
4 540,80 ₴
Електрокип'ятильник-кавоварка AIRHOT CP10 використовуються на підприємствах громадського харчування та торгівлі, в офісах та готелях для приготування кави з мелених зерен. Особливість полягає у відсутності необхідності підготовки кип'яченої води в окремій ємності.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+100 |
| Об'єм, л: | 10 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 265 |
| Глибина, мм: | 265 |
| Висота, мм: | 535 |
| Вага, кг: | 3,4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Airhot |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб відчинення дверей | Обертовий |
| Матеріал дверей | Стекло |
| Конфігурація скла | Гнуте |
| Кількість гастроємкостей | 2 шт. |
| Тип керування | Механічний |
| Розташування | Настільне |
| Тип обладнання | Теплова вітрина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Вага | 27 кг |
| Довжина: | 450 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 кВт |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |