
5 676 ₴
Гриль роликовий AIRHOT RG-9 призначений для обсмажування сосисок, ковбасок, сардельок, а також м'ясних та рибних паличок. Кожен ролик нагрівається зсередини своїм теном.
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+300 |
| Кількість роликів: | 9 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.65 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 560 |
| Глибина, мм: | 410 |
| Висота, мм: | 178 |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Місткість | 8 шт. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.65 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 410 мм |
| Вага | 9 кг |