
45 999 ₴
Електрична тісторозкаточна машина КИЙ-В МТЄ-МП-380 використовується для розкатування яєчного тіста, тіста під піцу, тонких коржів, а також крутого тіста для хінкалі, вареників.
Особливості:
Тісторозкатка КИЙ В МТЄ-МП-380 оснащена мотор-редуктором німецького виробництва, який забезпечує плавне, без ривків обертання валків.
Ступінчаста фіксація зазору забезпечує швидку і точну настройку валків Тісторозкатка МТЄ.
Зазор між валками дозволяє розгортати тестову заготівлю в межах 1 - 24 мм
Робочі поверхні тісторозкатки виготовлені з нержавіючої сталі.
Виробник електричної тісторозкаточної машини компанія КИЙ-В надає гарантію 12 міс. на модель МТЄ-МП-380
Довжина валків: 400 мм.
Розлучення валків: 1-24 мм.
Напруга: 380 В.
Потужність: 0.3 кВт.
Габаритні розміри: 800х430х430 мм.
Вага:49
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.3 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 350 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
| Розвід валків | 6 мм |