
32 559,60 ₴
Шафа морозильна
об'єм 122 л, глухі двері, замок
2 полиці з ПВХ покриттям
верхнє LED підсвічування
автоматичний термостат, t°= -18°/-23°C
вентильоване охолодження
автоматичне розморожування
всередині – білий пластик
корпус – пофарбована сталь
Потужність, квт 0.2
Напруга, 220 В
Розміри (Д * Ш * В): 600мм x 635мм x 835мм
Вага: 41 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.2 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
| Висота | 835 мм |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 122 л |