
18 834 ₴
Шафа барна для напоїв Frosty FCB-128 використовується для зберігання та охолодження напоїв, вина та продуктів у барі, кав'ярні, кафе, готелях та в приватних будинках. Відрізняється компактними розмірами та економним споживанням електроенергії.
Полиці всередині камери:
3 пофарбовані полиці під пляшку 400х400 мм
1 пофарбована гратчаста полиця 400х400 мм
1 пофарбована решітчаста полиця 400х300 мм
1 полиця 400х250х100 мм
Технічні характеристики FCB-128:
Об'єм 128 л
Місткість: 45 пляшок
6 пофарбованих полиць
Робоча температура: +4...+16 °С
Охолодження: статичне
Потужність 0,095 кВт:
Напруга живлення 220 В
Навколишня температура, °C +12…+25
Вид контролера механічний
Спосіб відтаювання природний
Габарити 515х572х830 мм
Вага 21 кг
Виробник: Frosty
Гарантія 1 рік.
Особливості даної моделі шафи:
Механічна регулювання температури
Статичне охолодження
Двері: рама із пластику, подвійний склопакет
Передні ніжки регулюються
Можлива перенавішення дверей
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Місткість | 45 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 128 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 572 мм |
| Ширина | 512 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |