
29 412 ₴
Пекти оснащена одним вентилятором, таймером на 120хв, є підсвічування. Корпус та внутрішня частина виконаний з нержавіючої сталі. Двері з подвійним склінням. Без парозволоження.
Технічні характеристики:
Місткість: 4 алюмінієві листи 435х310 мм
Робоча температура, °С: +30...+300
Потужність, кВт: 2,6+3.2
Напруга, В: 220
Розміри(ДхШхВ), мм: 600*545*570
Вага, кг: 39.00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість рівнів | 4 |
| Номінальна споживана потужність | 5.8 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Деко | GN 1/1 |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Загальна висота | 570 мм |
| Загальна довжина | 545 мм |
| Загальна ширина | 600 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки, гастроємкості |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |