
2 218,80 ₴
Інсектицидна лампа FROSTY CHLJ-30W - це ультрафіолетове обладнання, призначене для знищення літаючих комах. Сфера застосування: кухні кафе, барів, ресторанів, їдалень, а також торгові павільйони. Лампа встановлюється на висоті 2-5 м. Закріплюється на стіні або стелі. При установці потрібно уникати надто освітлених місць і протягів. Один раз на рік потрібно міняти лампу, оскільки пристрій втрачає колишню ефективність. Регулярно очищайте піддон від мертвих комах.
►ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального ефекту рекомендується використовувати лампу цілодобово, проте вдень радіус дії зменшується в 2-ва рази.
Існують лампи, в яких комахи знищуються електричним розрядом, а є , в яких на решітку наноситься клей. Останній варіант підходить для приміщень, в яких, за вимогами пожежної безпеки, забороняється використовувати прилади з електричним розрядом (склади, сушарні, силосні башти). У такій лампі клейовий шар є знімним. Час від часу його необхідно замінювати.
Особливості:
• Проста установка і обслуговування;
• Швидке знищення комах;
• Створення комфортних умов для людського життя і праці;
• Відсутність необхідності в спеціальному догляді.
В комплекті:
• Інсектицидна лампа FROSTY CHLJ-30W;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ламп: | 2 |
| Максимальна площа дії, м. кв: | 60 |
| Напруга на решітці, В: | 2300 |
| Потужність однієї лампи, Вт: | 15 |
| Принцип дії: | електрика |
| Радіус дії, м: | 15 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.03 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 520 |
| Глибина, мм: | 60 |
| Висота, мм: | 240 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Площа дії | 60 кв.м |
| Споживана потужність | 0.03 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |