

2 576 ₴
Стелаж з нержавіючої сталі виробничий - вид найбільш поширеного нейтрального обладнання, що часто використовується у сфері громадського харчування та торгівлі. Це можуть бути досить важкі речі, які часто беруть з полиці і кладуть туди знову. Відповідно, полиці та вся конструкція виробничого стелажу в цілому, дуже міцні та стійкі до механічних пошкоджень.
Пропонований виробничий стелаж може експлуатуватися у важких умовах з агресивними середовищами, оскільки виготовлений з якісної харчової нержавіючої сталі. Наприклад, у мийному кухонному посуді, де висока вологість, миючі засоби та абразиви. З їхньою допомогою також економно використовується площа складського приміщення, виробничої кухні або торгового залу.
За вантажопідйомність відповідає надійність складання, тому опори та балки формують міцну конструкцію. Безперечною перевагою є підвищене навантаження, що дає можливість повністю завантажити полиці без поломки обладнання.
Пропонована модель стелажу складається з 4 міцних цільнозварних полиць. Матеріал виготовлення нержавіюча сталь - відмінно підійде для зберігання будь-яких продуктів.
Стандартна висота стелажу - 1800 мм, але можливе також виготовлення за індивідуальним розміром. За допомогою регульованих ніжок висоту можна змінювати з кроком +25 мм. Стелаж можна встановлювати на нерівній поверхні.
Особливості:
• Розміри каркасної труби – 30*30 мм;
• Метал каркаса завтовшки – 1 мм;
• Додаткова комплектація - колеса;
• Посилена конструкція полиць / рівнів (дод. опція);
• Виготовлення на замовлення за індивідуальними розмірами;
• Стелаж з нержавіючої сталі виробничий буде виготовлений через 10-12 робочих днів після підтвердження замовлення.
Купити Стелаж з нержавіючої сталі виробничий можна у таких варіантах виконання:
СТАНДАРТ - вся конструкція виконана з металу покритого полімером (порошковою фарбою);
МАЙСТЕР - полиці виконані з харчової нержавіючої сталі, каркас та бічні панелі - виконані з металу з полімерним покриттям (покриття порошковою фарбою сірого кольору); ЕТАЛОН - всі деталі виконані з харчової нержавіючої сталі.
У виробництві ми використовуємо нержавіючу сталь таких видів сплаву:
AISI 201 - харчова нержавіюча сталь оптимальний варіант сплавів у співвідношенні з ціною вона ніяк не взаємодіє з продуктами при їх обробці легко миється і досить довговічною за нормальних умов експлуатації.
AISI 304 - харчова нержавіюча сталь, яка вважається елітним видом сплаву. Відрізняється підвищеною стійкістю до агресивного середовища експлуатації. Дана сталь використовується у всіх видах професійного обладнання для переробки продуктів харчування.
AISI 430 - сталь, яка не є харчовою нержавійкою, використовується в основному для виготовлення каркасів, ніжок та зашивок. Основною перевагою цього виду сталі є найбільша стійкість до агресивних умов експлуатації за всіма видами сплавів нержавіючої сталі.
| Виконання: | Стандарт (повністю метал фарбувань); Майстер (полиці з нержавіючої сталі); Еталон (повністю з нержавіючої сталі) |
| Максимальне навантаження на полицю, кг: | 50...80 (стандарт); 150...200 (посилена) |
| Основні характеристики металу | |
| Товщина металу каркасу, мм: | 1 |
| Нержавіюча сталь: | AISI 201 (харчова); AISI 304 (харчова); AISI 430 (лабораторна) |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400…2000 |
| Глибина, мм: | 400…1000 |
| Висота, мм: | 1800 (стандарт), будь-яка (на замовлення) |
| Вага, кг: | 10…30 |
| Додаткова інформація | |
| Наявність на складі: | Уточнюйте |
| На замовлення: | 10-12 робочих днів |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Тип мебели | стелаж |
| Призначення | Для борошняних робіт (хлібобулькового та кондитерського виробництва) |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь |
| Полиця під стільницею | 3 (шт.) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Вага | 30 кг |
| Довжина: | 400 |
| Користувацькі характеристики | |
| Нержавіюча сталь: | AISI 201 (харчова); AISI 304 (харчова); AISI 430 (лабораторна) |
| Виконання | Стандарт (повністю фарбований метал); Майстер (полиці з нержавіючої сталі); Еталон (повністю з нержавіючої сталі) |
| Кількість полиць | 3 шт. |