
2 910 ₴
Стіл виробничий без полиці пристінний — вид основного нейтрального обладнання, що часто використовується на професійній кухні кафе, бару, ресторану. Всі столи категорії «Столи виробничі» виготовляються з якісної неіржавкої сталі будь-якої марки (на вибір), яка відповідає всім санітарним нормам.
Використання професійних кухонних меблів (нейтрального обладнання), до яких належить і Стіл виробничий без полиці пристінний на підприємствах громадського харчування, забезпечує дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм облаштування робочого простору персоналу, місце для встановлення додаткового настільного обладнання (за потреби), дотримання гігієнічних норм, що пред'являються до підприємств барно-ресторованого бізнесу, тривалий термін експлуатації цих меблів. Матеріал, із якого виготовляються столи (неіржавка марка), має антикорозійні властивості, не схильний до впливу будь-яких температур, а також стійкий до агресивних мийних засобів. До снаги складних експлуатаційних умов, основними характеристиками будь-якого виробничого стола є: підвищена міцність і стійкість до деформації (під будь-яким навантаженням), завдяки підкладці з ДСП, що розміщується під стільницею, наявність заземлення, а також можливість використання в приміщеннях із підвищеною вологістю. Будь-який стіл із розділу «Столи виробничі» легко миється й упродовж довгого часу зберігає первинний зовнішній вигляд.
• Труба каркаса стола розміром 30*30 мм;
• Товщина металу каркаса — 1 мм, стільниці — 0,8 мм;
• Можливість регулювання ніжок стола до +25 мм;
• Можливість встановлювати стіл на нерівній поверхні;
• Стандартна висота стола 850 мм, також можливе виготовлення за індивідуальним розміром;
• До кожного стандартного столу можлива додаткова комплектація: без борту, полиця, колеса, ванна мийна, полиця надбудови, отвір для сміття, зашивка, двері, висувна скринька тощо;
• Виробничі столи з неіржавкої сталі виробляються індивідуально під замовлення, будь-яких розмірів і конфігурацій;
• Стіл виробничий без полиці пристінний буде виготовлений через 10-12 робочих днів після підтвердження замовлення.
Стіл виробничий без полиці пристінний можна купити в таких варіантах виготовлення:
СТАНДАРТ — вся конструкція крім стільниці виготовлена з металу покритого полімером (порошковою фарбою), стільниця — неіржавка;
МАСТЕР — стільниця та полиці виготовлені з неіржавкої сталі, каркас і бічні панелі — виготовлені з металу з полімерним покриттям (покриття порошковою фарбою сірого кольору);
ЕТАЛОН — усі деталі столу виготовлені з неіржавкої сталі.
У виробництві ми використовуємо неіржавку сталь таких видів сплаву:
AISI 201 — харчова неіржавка сталь оптимальний варіант сплавів у співвідношенні з ціною вона ніяк не взаємодіє з продуктами під час їх оброблення легко миється й досить довговічна за нормальних умов експлуатації.
AISI 304 — харчова неіржавка сталь, яка вважається елітним різновидом сплаву. Вирізняється підвищеною стійкістю до агресивного середовища експлуатації. Ця сталь використовується у всіх типах професійного обладнання для перероблення харчових продуктів.
AISI 430 — сталь, яка не є харчовою неіржавкою, використовується переважно для виготовлення каркасів, ніжок і зашивок. Основною перевагою цього виду сталі є найбільша стійкість до агресивних умов експлуатації за всіма типами сплавів неіржавкої сталі.
| Висота борту, мм: | 40 (стандарт), 40...160 (під замовлення) |
| Висота стільниці, мм: | 40 |
| Виконування: | Стандарт (стільниця з неіржавкої сталі); Майстер (стільниця та полиці з неіржавкої сталі); Еталон (повностю з неіржавкої сталі) |
| Ніжки, мм: | 30*30 |
| Основа стільниці: | ДСП |
| Регулювання висоти (ніжки), мм: | 25 |
| Основні характеристики металу | |
| Товщина металу, мм: | 0,8 (стандарт); 1; 1,2 |
| Товщина металу каркаса, мм: | 1 |
| Неіржавка сталь: | AISI 201 (харчова); AISI 304 (харчова); AISI 430 (лабораторна) |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 500…2400 |
| Глибина, мм: | 400…1000 |
| Висота, мм: | 850 (стандарт), будь-яка (під замовлення) |
| Вага, кг: | 10…30 |
| Додаткова інформація | |
| Додаткова комплектація: | борт пристінний, полиця, колеса, ванна мийна, полиця надбудова, отвір для сміття, зашивання, двері, висувний ящик та інше |
| Наявність на складі: | Уточнюйте |
| Під замовлення: | 10-12 робочих днів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Полиця під стільницею | Не передбачена |
| Тип меблів | стіл |
| Тип столу | Пристінний |
| Висота стільниці, мм | 40 |
| Регулювання висоти (ніжки), мм | 50 |
| Товщина металу каркасу, мм | 0.8 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10…30 |
| Висота борту, мм: | 40 (стандарт), 40...160 (під замовлення) |
| Виконання | Стандарт (стільниця з нержавіючої сталі); Майстер (стільниця і полиці з нержавіючої сталі); Еталон (повністю з нержавіючої сталі) |
| Нержавіюча сталь: | AISI 201 (харчова); AISI 304 (харчова); AISI 430 (лабораторна) |
| Розмір | (600x600) |
| Ширина, мм: | 500…2400 |
| Користувацькi характеристики | |
| Висота, мм: | 850 (стандарт), будь-яка (під замовлення) |
| Глибина, мм: | 400…1000 |
| Ніжки, мм: | 30*30 |
| Основа стільниці: | ДСП |