



54 566 ₴
Хліборізка промислова GOODFOOD BS10 - професійне електромеханічне обладнання, що що дуже часто використовується в закладах громадського харчування і магазинах для нарізки хліба, багетів, батонів, буханок. Хліборізка GOODFOOD (Китай) явний лідер на українському ринку в своєму ціновому сегменті.
Електрична хлібонарізальна машина має серію міцних, а саме: 44 шт. ножів, які забезпечують точну нарізку шматочків хліба 10 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, тип установки даної моделі підлогова.
Особливості хліборізки, купити яку можна в нашому магазині:
• Вентильований двигун;
• Серія гострих ножів із змінною відстанню;
• Система подачі хліба;
• Можливість регулювати товщину нарізки.
В комплекті:
• Хліборізка 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ножів: | 44 |
| Макс. висота хліба: | 180 |
| Макс. довжина хліба: | 450 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Продуктивність, бух/год: | 500 |
| Товщина нарізки, мм: | 10 |
| Тип встановлення: | підлогова |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 700 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 1100 |
| Вага, кг: | 132 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ножів | 44 шт. |
| Максимальна продуктивність | 500 шт./год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Товщина нарізки | 10 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 132 кг |
| Загальна висота | 1100 мм |
| Загальна ширина | 700 мм |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 450 мм |