



7 148 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Марміт-вітрина GOODFOOD BM4G GN 1/2 х h100 мм є найбільш затребуваним обладнанням в своєму класі завдяки найбільш ефективно підібраним характеристикам та максимально доступній ціні. Кожен поважаючий себе кухар мріє попрацювати з цимм мармітами, адже з усієї гамми даного теплового обладнання саме цей екземпляр може похвалитися винятковою надійністю та високою якістю виконання. Принцип роботи марміта полягає в наступному: нагріта теном вода, що знаходиться в камері марміту, огортає гастроємність зі стравою, температура якої, само собою, зростає, завдяки чому страву неможливо пересушити або педсмажити. Оператор встановлює необхідну температуру (на рівні 65-70 градусів), а термостат стежить за тим щоб це значення на опускалося та не піднімалося.
Особливості:
• Рівномірний розподіл тепла з усіх боків гастроємності;
• Наявність термостата, що регулює енерговитрати марміту;
• Принцип нагріву: водяний, що дозволяє максимально ефективно нагріти необхідний продукт;
• Матеріал корпусу: нержавіюча сталь - ідеальний вибір для обладнання харчової промисловості.
Марміт-вітрина GOODFOOD BM4G GN 1/2 х h100 мм. У комплекті:
• Марміт-вітрина GOODFOOD BM4G GN 1/2 х h100 мм - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +0…+90 |
| Об'єм, л: | 26 |
| Тип гастроємності: | GN 1/2 |
| Тип нагріву: | водяний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1175 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 315 |
| Вага, кг: | 22 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 22 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 26 л |
| Розташування | Настільне |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 1175 мм |