


11 832 ₴
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
Принцип роботи теплової вітрини полягає в постійній підтримці фіксованої температури в підтримуваному діапазоні температур за допомогою вбудованого термостата. Обслуговуючому персоналу необхідно лише разово встановити необхідну температуру, яка буде підтримуватися заданий відрізок часу. Скло вітрини виконує не тільки демонстраційну та захисну функцію - його товщина дозволяє мінімізувати тепловтрати в камері.
Теплова вітрина GOODFOOD WS920 Black Line розрахована на 3 полиці, форма скла: з прямим склом - ваші страви будуть ефективно розставлені перед відвідувачами. Вітрина живиться від мережі 220В та споживає всього 1.84 кВт/год.
Особливості:
• Відмінна наглядність страв відвідувачами;
• Низьке енергоспоживання, завдяки чому вітрина може працювати в режимі 24/7;
• Відносна компактність вітрини в порівнянні зі звичайними прилавками дозволяє встановлювати її на будь-якій поверхні. Вітрини можна комбінувати та розташовувати одну над іншою;
• Легкість та доступність для обслуговуючого персоналу: вітрина оснащується зручними дверцятами з тильного боку корпусу;
• Принцип управління вітриною - механічний, що дозволяє налаштовувати її в рукавичках.
У комплекті:
• Теплова вітрина GOODFOOD WS920 Black Line - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+110 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Обертання полиць: | немає |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з прямим склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.84 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 920 |
| Глибина, мм: | 480 |
| Висота, мм: | 595 |
| Вага, кг: | 42 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гастроемкостей | 3 шт. |
| Конфигурация стекла | Пряме |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 1.84 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |