



5 470 ₴
Апарат пончиковий GoodFood DM6 для донатсів (американських пончиків)
У завантаження: 6 шт/цикл. Розмір виробу, що випікається 77х27мм, отвір 23мм. Продуктивність не менше 70шт/год.
Донатси вважаються американськими ласощами, проте їхнє походження – ndash; істинно європейське: прадідусями донатсів прийнято вважати традиційні голландські різдвяні «масляні кульки» (oliebollen), які згадуються вже у 16 столітті. Сучасна назва «Doughtnut» або «Donuts» пончики отримали у Пенсільванії. Більш конкретно історики дають дату появи отвору у донатсів, вони стверджують, що ця ідея належить моряку Хансону Грегорі, який у 1847 році за допомогою кришки від банки для перцю вирізав знамениту дірку, щоб пончики добре прожарювалися і в середині. Зверху донатси глазують різними помадками, можна зверху посипати кондитерськими посипками. Існує безліч рецептів донатсів. Дуже смачно з кавою чи молоком. Обладнання підійде для використання в ресторанах, кафе та фаст-фуд закладах.
Характеристики:
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі.
Робоча поверхня 270х185мм з антипригарним покриттям.
У завантаження: 6 шт/цикл.
Розмір виробу, що випікається 77х27мм, отвір 23мм.
Продуктивність не менше 70шт/год.
Однопостова.
Нагрів здійснюється одночасно зверху та знизу.
Терморегулятор 50-300 С.
Таймер 0 - 5 хв.
Знімний піддон навколо нижньої робочої поверхні служить для збору надлишків тесту та полегшить чищення.
Стійка основа, гумові ніжки.
Потужність ТЕНу 1,55 кВт
Напруга 220В/50Гц
Габарити 360х330х245мм - Вага: 8,5 кг
Пакувальні розміри:410х395х305 - Вага в упаковці: 9,5 кг.
РЕЦЕПТИ ПОНЧИКІВ
ХРУСТІ
200 г олії
150 г цукру
4 яйця
350 г простого борошна
1 ст.л. рома
Кілька крапель
ванільної есенції
150-200 л води (не
молоку)
+ глазур
ДРІЖЖОВІ
25 г дріжджів
1/4 л молока
125 г олії
50 г цукру
6 яєць
Лімонний сік або цедра
Щіпка солі
375 г простого борошна
+ глазур
ТРАДИЦІЙНІ
125 г олії
150 г цукру
Лімонний сік або цедра
Щіпка солі
3 яйця
1/4 л молока
200 г простого борошна
1 ч.л. розпушувача
+ глазур
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 1.55 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 330 мм |