
41 022 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quamar |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид фонтану | Шоколадний фонтан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.22 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота вежі | 700 мм |
| Об`єм | 3 л |
| Ширина | 220 мм |