
65 428,80 ₴
Корпус: нержавіюча сталь/пластик
Матеріал ємності: харчовий полікарбонат.
Холодоагент: R404a.
Об'єм: 3х10 л.
Потужність: 0,5 кВт.
Габарити: 675х630х835 мм.
Вага: 72 кг.
Модель: EWT INOX XRJ10 Х3
Виробник апарату для слашу компанія EWT INOX надає 12 місяців гарантії на модель XRJ10 Х3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Гранит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ємностей | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 72 кг |
| Висота | 835 мм |
| Довжина | 675 мм |
| Ширина | 630 мм |