
27 348 ₴
*Примітка — перед початком роботи необхідно змастити жиром робочу поверхню та прогріти її до температури +300 °C. Це дасть змогу готувати з мінімальним додаванням олії та виключить прилипання млинців до поверхні.
Обладнання OZTIRYAKILER є найвигіднішим пропонуванням у цьому ціновому сегменті, оскільки має видатні вигоди для клієнта. Вибираючи млинці OZTIRYAKILER, ви вибираєте довговічність експлуатації, зручність в експлуатації й, звичайно ж, гарантоване обслуговування як виробником, так і постачальником.
Млин OZTIRYAKILER OKM1 за типом споживання — електро, розрахований на приготування за цикл 1 млинця діаметром 400 мм. Апарат має потужність 3.2 кВт, що дає змогу їй легко випікати безліч млинців на годину. Матеріал корпусу — неіржавка сталь, а покриття робочої поверхні — чавун, що чудово поширює тепло, завдяки чому млинці пропікаються швидко та рівномірно.
Особливості:
• Максимальна температура нагрівання робочої поверхні — +50...+300 °C;
• Прогумовані ніжки забезпечують стійкість апарата без ковзання;
• Мобільність, компактність і простота в керуванні.
У комплекті:
• Млин OZTIRYAKILER OKM1 + ;
• Інструкція;
• Паковання;
• Гарантія 12 місяців.
| Діаметр робочої поверхні, мм: | 400 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50...+300 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал корпусу: | неіржавка сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 145 |
| Вага, кг: | 21 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oztiryakiler |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 3.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 400 мм |