
407 178 ₴
Кутер YAZICILAR L65IV типу - кутер - спеціальне електромеханічне обладнання яке використовуються в багатьох закладах громадського харчування, починаючи від різного роду столових і закінчуючи великими ресторанами для швидкого і якісного подрібнення продукту, приготування різних форм майонезів та ін. З ним можна рубати м'ясо (крупно рубаний, дрібно рубаний), подрібнювати будь-які продукти (курага, чорнослив, крабові палички, кальмари, варене м'ясо, сир, варені яйця та ін.). Ступінь подрібнення залежить від часу роботи, чим довше, тим дрібніше, тому в Кутері легко отримати крупно-, середньо- і дрібнорублені продукти до тонкого подрібнення (п’юре, суфле, паштети). Професійний кутер складається з чаші і власне ріжучої частини. У чаші є декілька різних за формою ножів, які по черзі опускаються в ємність, таким чином в Кутері поєднується процес нарізки і перемішування.
Особливості:
• Максимальний час операції в сучасних моделях займає не більше чотирьох-п'яти хвилин;
• Ножі в чаші кутера розташовані низько, щоб можна було готувати і маленькі порції;
• Корпус - нержавійка;
• Високоефективний мотор дозволяє збільшити тривалість роботи;
• Інтуїтивна і зручна панель управління;
• Обладнання встановлено на антиковзких ніжках;
• Обсяг бункера 65 літри;
• Робота на швидкості 600-3000 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 65 л;
• Дод. комплектація ;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для продуктивного подрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується великими ножами з зубчиками, здатними дробити м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але погано справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - комбінація блендера і міксера - високі обороти і сталеві ножі з зубчиками, принцип роботи яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Без проблем працює при заповненні чаші більше половини, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - спецобладнання що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. У процесі готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 65 |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Продуктивність, кг/год: | 330 |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 600/3000 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 11 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 690 |
| Глибина, мм: | 550 |
| Висота, мм: | 1240 |
| Вага, кг: | 135 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yazicilar |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна продуктивність | 330 кг |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 11 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1240 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Об'єм ємності | 65 л |