
35 840 ₴
Кутер YAZICILAR L11DES типу - кутер - електромеханічне обладнання яке часто використовується в ресторанах, фабриках-кухнях, супермаркетах, їдальнях, ковбасних цехах, кондитерських для швидкого приготування фаршу, емульсій, збитих вершків, розмелювання і замішування тіста. Він дозволяє дробити (горіхи, сухарі, шоколад і навіть замішувати тісто як на пельмені), рубати м'ясо (крупно рубаний, дрібно рубаний), подрібнювати будь-які продукти (цибуля, курага, чорнослив, крабові палички, кальмари, варене м'ясо, сир, варені яйця та ін.). Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більше швидкість - дрібніше подрібнення. Промисловий кутер складається з чаші, що кріпиться на корпусі і ножів які розташовуються в нижній частині чаші і при обертанні подрібнюють продукт поміщений в чашу кутера.
Особливості:
• Вагомою перевагою є час, витрачений на процеси - він не перевищує 4 хвилини;
• Ножі в чаші кутера розміщені досить низько, щоб можна було готувати і маленькі порції;
• Корпус - нержавійка;
• Потужний двигун оснащений системою автоматичного гальмування при знятті чаші;
• Пульт з натискними кнопками;
• Гумові ніжки перешкоджають ковзанню і міцно утримують апарат на поверхні;
• Обсяг бункера 11 літри;
• Робота на швидкості 1500 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 11 л;
• Дод. комплектація ;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для швидкого подрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується великими ножами з зубчиками, здатними подрібнювати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але погано справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - потужний двигун і сталеві ножі з зубчиками, принцип роботи яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Без проблем працює при заповненні чаші на 60%, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - комбінований пристрій що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. В ході готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 11 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Призначення: | для приготування паштетів, пюре, соусів, пасти, майонезу |
| Продуктивність, кг/год: | 60 |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 1500 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 270 |
| Глибина, мм: | 270 |
| Висота, мм: | 540 |
| Вага, кг: | 30 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yazicilar |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 кг |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна продуктивність | 60 кг |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Об'єм ємності | 11 л |