
7 706 ₴
Теплова вітрина INOXTECH WS 8035 з діапазоном підтримуваних температур +30…+85℃ призначається для викладки готової продукції та підтримки її фірмового виду. Продумана система термостатів не дасть охолонути готовим стравам, а їх апетитний зовнішній вигляд збережеться на кілька годин, а то й днів. Найбільш апетитний вигляд має гаряча свіжа страва, а дана теплова вітрина надасть вам можливість підтримувати в стравах постійну високу температуру.
Теплові вітрини INOXTECH можуть похвалитися лідируючими позиціями серед конкурентів завдяки високоякісній збірці, наявності багатого оснащення за вельми привабливою ціною. Використовуючи вітрину гастрономічна, ви можете бути впевнені в тому, що вся продукція вашої кухні, буде розібрана з полиць вітрини за лічені хвилини.
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
В принципі роботи теплової вітрини лежить комплексна робота термостата, нагрівача (тена) та системи вентиляторів, які розподіляють тепле повітря всередині камери. Обслуговуючому персоналу необхідно лише разово встановити необхідну температуру, яка буде підтримуватися заданий відрізок часу. Скло вітрини виконує не тільки демонстраційну та захисну функцію - його товщина дозволяє мінімізувати тепловтрати в камері.| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+85 |
| Кількість полиць: | 5 |
| Обертання полиць: | немає |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з радіусним склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.65 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 460 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 740 |
| Вага, кг: | 32 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Inoxtech |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гастроемкостей | 5 шт. |
| Конфигурация стекла | Гнуте |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашній |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 0.65 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |