
5 842 ₴
М'ясорубка EFC МК-10 використовується на професійній кухні для подрібнення м'яса і риби в фарш. М'ясорубки EFC - це найкраще рішення кафе, барів і ресторанів. Даная модель м'ясорубки відрізняється найкращою якістю матеріалів, простотою конструкції і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprise;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 100 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - ;
• Габаритні розміри, мм: 180 х 315 х 410;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Можна мити в посудомийній машині.
У комплекті. М'ясорубка EFC МК-10:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprise;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка EFC МК-10:
1. М'ясорубка використовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. Холостий хід для м'ясорубки заборонений!
4. При посиленому використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зіпсуються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 100 |
| Система ножів: | enterprise |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Комплектація: | 2 решітки (6мм і 8 мм), ніж |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 180 |
| Глибина, мм: | 315 |
| Висота, мм: | 410 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EFC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |