
70 588,80 ₴
Морозильна шафа CRYSTAL ICE BOX 30 - Обладнання що дуже часто використовується в закладах громадського харчування для заморозки великих об'ємів продуктів. Морозильна камера CRYSTAL (Греція) - вельми популярний в Україні і за кордоном завдяки своїм характеристикам і позитивним відгуками в сфері HoReCa. Але, найголовніше, гідність даного апарату - ідеальні температурні показники, що дозволяють заморожувати продукцію на тривалий термін.
Холодильник має потужність компресора в 0.12 кВт, яка здійснює заморозку м'яса, птиці, риби, овочів та інших продуктів в діапазоні: -10...-20 ° C. Морозильна шафа CRYSTAL ICE BOX 30 об'ємом 703 л на 3 полиць, з температурним режимом -10...-20 ° C. Низьке споживання електроенергії 0.12 з підключенням 220В дозволить використовувати данну шафу в будь-яких умовах закладів громадського харчування. Товщина ізоляції: 60 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, розмір полиць або гастроємностей: GN-2/1.
Особливості морозильної шафи, купити які можна в нашому магазині:
• Найпотужніший компресор в своєму ціновому сегменті;
• Ідеальни місткий простір для зберігання великої кількості м'яса, риби, птиці і овочів;
• Миттєве заморожування вмісту і зручне розморожування камери;
• Зручне розміщення продукції в камері завдяки стандартизованим полицям.
В комплекті:
• Холодильник об'ємом 703 л .;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | -10°...-20° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 703 |
| Розмір гастроемкостей: | GN-2/1 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі, що самозакриваються |
| Тип охолодження: | статичний |
| Товщина ізоляції, мм: | 60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.12 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Греція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 900 |
| Глибина, мм: | 765 |
| Висота, мм: | 1902 |
| Вага, кг: | 92 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crystal |
| Країна виробник | Греція |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.12 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 92 кг |
| Висота | 1902 мм |
| Глибина | 765 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 703 л |