
5 510 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш BERG ROLLTOP 9 л 723-DS вагою 9 кг та об'ємом літрів - простір між стінками максимально звужений, що підвищує компактність пристрою. Нагрівом їжі займається керамічна лампа, що підвищує ефективність самого пристрою. В чафіндіш ви можете використовувати відро гастроємності.
Особливості:
• Найбільш ефективне поширення тепла по корпусу пристрою;
• Наявність відкидної кришки;
• Чафіндіш підтримує універсальні гастроємності;
• Пристрій ідеально підходить для кейтерингу та виїзної кухні;
• Корпус зі сталі невибагливий до догляду та не боїться корозії;
• Всі деталі чафіндіша взаємозамінні.
У комплекті:
• Чафіндіш BERG ROLLTOP 9 л 723-DS;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | горючий гель |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 635 |
| Глибина, мм: | 455 |
| Висота, мм: | 290 |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розташування | Підлогове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 635 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |