
9 533 ₴
Слайсер BERG HBS-220JS - обладнання, що що дуже часто використовується в закладах громадського харчування, магазинах для нарізки рулетів, ковбас та інших продуктів гастрономії. Слайсер BERG визнаний лідер у своєму ціновому сегменті.
Дана скиборізка має міцний 220 мм ніж, який без проблем нарізає продукт на красиві, рівні скибочки 0.2…15 мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 220 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0.2…15 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.12 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 420 |
| Глибина, мм: | 365 |
| Висота, мм: | 390 |
| Вага, кг: | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.12 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |