
12 268 ₴
М'ясорубка BERG 12RE використовується на професійній кухні для подрібнення м'яса і риби в фарш. М'ясорубки BERG - це найкраще рішення кафе, барів і ресторанів. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю конструкції корпусу, зручністю в роботі і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprise;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 170 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Габарити, мм: 460 х 240 х 320;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
• Є можливість мити в посудомийці.
У комплекті. М'ясорубка BERG 12RE:
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів і решіток enterprise;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
Правила роботи. М'ясорубка BERG 12RE:
1. М'ясорубка призначена для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. Холостий хід для м'ясорубки заборонений!
4. При інтенсивному використанні машини її необхідно зупинити і дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи зіпсуються, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | 170 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Комплектація: | 2 решітки (6мм і 8 мм), ніж |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.85 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 460 |
| Глибина, мм: | 240 |
| Висота, мм: | 320 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.85 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |