
72 188,40 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 19 бар |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 3 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Додаткові характеристики | |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Дисплей | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал кавника | метал |
| Матеріал ріжка | метал |
| Відсік для шнура | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 485 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб приготування капучино | Ручний |